Direktori Staf

Direktori Staf :

   

Pengarah

Prof. Madya Dr. Hasrizal Bin Shaari
riz@umt.edu.my
09-668 3514

   

Timbalan Pengarah

Baharim bin Mustapa
baharim@umt.edu.my
09-668 3221

Setiausaha Pejabat

Nor Irina Sairah binti Mainong
irina_sairah@umt.edu.my
09-668 3515

Bahagian Pentadbiran & Kewangan

 

Penolong Pendaftar Kanan

Shahril Shah Bin Mohammad
shahril.shah@umt.edu.my
09-668 3396

Penolong Pegawai Tadbir

Nada Liyana binti Razali
nadaliyana@umt.edu.my
09-668 3597

Pembantu Operasi (Perkeranian & Operasi) – Kanan

Ahmad Tahrir bin Padzal
mirah@umt.edu.my
09-668 3870

Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)

Nurhanani binti Mat Diah
nurhanani@umt.edu.my
09-668 3957

 

Pembantu Operasi

‘Amdan bin Ali
amdan@umt.edu.my
09-668 3957

Bahagian Pengurusan Makmal

   

Ketua Bahagian Pengurusan Makmal

Asrul Azani bin Mahmood
asrul@umt.edu.my
09-668 3375

 

 

 

Pegawai Sains

Nik Mohd Hafiz bin Abdullah
nik.hafiz@umt.edu.my
09-668 3752

 

 

 

Pegawai Sains

Muhamad Zulhilmi bin Ramlee
zulramlee@umt.edu.my
09-668 3998

   

Pegawai Sains

Nor ‘Atiyyah binti Mohamed
noratiyyah@umt.edu.my
09-668 3360

 

 

Penolong Pegawai Sains

Mohd Hafiz bin Ismail
mohdhafiz@umt.edu.my
09-668 3292

 

Penolong Pegawai Sains

Mohd Azlien bin A. Jalil
m.azlien@umt.edu.my
09-668 3292

 

   

Penolong Pegawai Sains

Nor Ziana binti Husin
ziana@umt.edu.my
09-668 3362

   

Penolong Pegawai Sains

Fatimah binti Ali @ Abdullah
tie@umt.edu.my
09-668 3362

Bahagian Pengurusan Kapal & Bot (BKB)

Pegawai Laut Kanan

Afandi bin Abd. Ghani @ Hasan
afandi@umt.edu.my
09-668 3774

 

Pegawai Laut Kanan

Mohd Hamizi bin Alias
mizie@umt.edu.my
09-668

 

Penolong Pegawai Laut Kanan

‘Amdan bin Ali
amdan@umt.edu.my
09-668 3957

 

Penolong Pegawai Laut – Kanan

Kamrul Rakinoo bin Sahabudin
k.rakinoo@umt.edu.my
09-668 3768

 

Penolong Pegawai Laut

Nazrol bin Yusoh
nazrol_pjl@umt.edu.my
09-668 3768

  Penolong Pegawai Laut

Mat Zainudin bin Ibrahim
zainudin@umt.edu.my
09-668 3772

 

Penolong Pegawai Laut

Mohd Firdaus bin Rosli
m.firdaus@umt.edu.my
09-668 3767

Pembantu Laut – Kanan

Yusoff bin Salleh
yusoff.salleh@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut- Kanan

Ahmad Faniza bin Abd. Ghani
ahmad.faniza@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut – Kanan

Azman bin Embong
azman@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Salihuddin bin Ibrahim
salihuddin@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Rawawi bin Abd. Rahman
rawawi@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Saharudin bin Ngah
saharudin.ngah@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Azlan bin Agil
m.azlan@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Redzuan bin Mat Rani
m.redzuan@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Zulhairey bin Mohd Nor
zulhairey.nor@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Zulfadli bin Mohd Zain
m.zulfadli@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mohd Anwaruddin bin Wahab
m.anwaruddin@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Mohd Sofi bin Ab. Halim
mohdsofi@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Mohd Noor bin Hamzah
m.noor@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Ramli bin Muda
ramlimuda@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Mohd Hanif bin Mansor
m.hanif@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Zakaria bin Jaafar
zakaria.jaafar@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Rosdi bin Rahseli
rosdi@umt.edu.my
09-668 3771

Pembantu Laut

Muhd Nordin bin Taib
muhdnordin@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Mizaludin bin Yusof @ Abd. Rahman
mizaludin@umt.edu.my
09-668 3771

 

Pembantu Laut

Wan Muda bin Wan Jusoh
w.muda@umt.edu.my
09-668 3771